Труба для мангалу Mzavod Кратос одностінна 1м D300 0,5 мм нержавіюча сталь

Труба для мангалу Mzavod Кратос одностінна (одноконтурна) — це важливий елемент, який забезпечує ефективне відведення диму під час приготування їжі на відкритому вогні. Якісний димар дозволяє створити комфортну зону для приготування страв на грилі, щоб дим не заважав процесу готування та відпочинку біля мангалу Кратос.
Конструкція димоходу для мангалу максимально проста та надійна. Це одностінна труба з нержавіючої сталі, яка добре витримує високі температури та вплив атмосферних умов. Завдяки цьому труба для мангалу служить довго навіть при регулярному використанні на відкритому повітрі.
У сучасних мангалах правильна організація відведення диму має велике значення. Саме тому звичайна труба часто стає частиною повноцінної димохідної системи, де можуть використовуватися додаткові елементи — коліна, трійники, регулятори тяги, дефлектори, іскрогасники, шибери або захисні ковпаки.
Загалом можна виділити кілька способів встановлення димохідної труби для мангалу:
1. Якщо ви використовуєте мангал на відкритому повітрі, достатньо підібрати трубу потрібного діаметра та встановити її так, щоб вона піднімалася вище рівня людини. Це допоможе відвести дим угору і зробити процес приготування більш комфортним.
2. Якщо мангал встановлюється у мангальній зоні або альтанці, трубу можна вивести через дах. У такому випадку важливо правильно розрахувати висоту димоходу та передбачити безпечний прохід через покрівлю.
3. Якщо мангал встановлено біля стіни будівлі, димохід можна вивести через стіну назовні. Це дозволяє швидко організувати відведення диму без складних монтажних робіт.
Характеристики
Тип: Одностінна
Матеріал: Нержавіюча сталь
Товщина сталі: 0.5 мм
Довжина: 1000 мм
Діаметр: 300 мм
Вага: 3,86 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки, Каміни |
| Вага | 3.86 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 300 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Так |
- Ціна: 1 500 ₴





