Меблевий сейф СМ-200Е призначений для зберігання пістолетів, патронів, документів, грошей, прикрас, печаток та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам стає максимально зручним його розміщення в меблях, стінах, на стелях і під підлогами та використанням як домашнього, готельного або касового сейфу.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм для корпусу та 2+1 мм для дверної плити. Дверний отвір посилений. Двері мають фальшпанель (внутрішня частина дверей захищена додатковим листом сталі), що підвищує міцність і стійкість до зламу. Товщина дверної конструкції 50 мм. Сейф має внутрішні петлі - ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Сейф обладнаний електронним замком з двома посиленими ригелями діаметром 16мм. Відкриття та закриття сейфу здійснюється за допомогою коду та ключа, який також виконує функцію ручки. Це підвищує рівень надійності сейфа, а в разі втрати коду або розряджання батарей передбачена система аварійного розкриття.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (температура запікання 180 °C) - це надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Характеристики:
- товщина металу стінок 1 мм, товщина дверей 3 мм;
- електронний замок із дворигильною системою замикання;
- живлення замка здійснюється від 4-х батарейок типу "AA" , 1. 5V (в комплекті немає);
- можливість зміни коду від 3 до 8 цифр;
- сейф можна відкрити за допомогою аварійного ключа (у комплекті 2 ключі);
- у сейфі передбачені 4 отвори (2 знизу та 2 ззаду) для монтажу за допомогою анкерів до стелі, підлоги або меблів;
- комплектація: сейф, паспорт, килимок, 2х2 ключа.
Габаритні розміри
Висота: 20 см
Ширина: 31 см
Глибина: 22 см
Вага: 4,77 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Ключовий і електронний кодовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 220 мм |
| Загальні | |
| Вага | 4.77 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
- Ціна: 2 790 ₴








