Кострова чаша Mzavod Етна 60х60х22,8см 2мм

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кострова чаша Mzavod Етна 60х60х22,8см 2мм»
Кострова чаша Етна - це мінімалістичне і водночас потужне рішення для затишних вечорів на природі. Завдяки своїм пропорціям та знімному дну, чаша ідеально підходить як для багаття, так і для приготування їжі на відкритому вогні.
Чаша виготовлена серійним виробництвом із сертифікованої сталі, забезпечуючи надійність виробу понад 20 років.
Одна з ключових переваг чаші - використання нетоксичних матеріалів, вона покрита термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800°C. Ми дотримуємось суворих стандартів безпеки, щоб забезпечити повну впевненість у використанні цього продукту.
Конструкція чаши зварна виконана із жаростійкої сталі товщиною 2 мм.
Чіткі геометричні форми та компактна висота - усе це робить Етну не лише функціональним елементом, а й стильним доповненням до сучасного екстер’єру у стилі loft або industrial.
Кострова чаша Етна - вибір тих, хто цінує якість, зручність і лаконічний дизайн.
Характеристики:
Матеріал: жаростійка сталь
Товщина сталі: 2 мм
Конструкція: зварна
Габарити (ДхШхВ):
60х60х22,8 см
Вага: 13,8 кг
Колір: чорний
Мангал Завод - Якісно та Прозоро









| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 228 мм |
| Вага | 13.8 кг |
- Ціна: 4 440 ₴






